10 הפרקים הכי טובים של גראבטי פולז

גראבטי פולז אולי נגמרה, אבל עם כמה שזה עצוב אנחנו עדיין יכולות לצפות בסדרה הזו שסחפה אותנו מ2012 עד עכשיו ברווחים עצומים בין פרק לפרק. אבל שאף פרק מהם לא אכזב. אני לא יכולה לחשוב על פרק שהיה ממש רע. כולם היו נהדרים מכל בחינה.
אבל מה אם היה צריך לבחור? אם הייתי רוצה לראות מחדש את הסדרה?
אז הנה הרשימה של עשרת הפרקים הכי, הכי טובים של גראבטי פולז.

1.
שם: Summerween
מס' פרק: 12 עונה 1
תאריך הקרנה: 5 באוקטובר, 2012

אני אוהבת פרקים תקופתיים בסדרות. בייחוד של חגים שלא קשורים למדינה שלי בה כל החגים דחוסים בחודש ספטמבר. אבל מה לעשות שהעלילה של הסדרה מתרחשת בקיץ- מתי שאין חגים מיוחדים לאף אחד (אלא אם אתן מחשיבות את קומיקון) הסדרה מצאה פתרון יצירתי ומגניב לספיישל הלאווין בצורה שגרמה לי לצחוק הרבה מהצפוי. אצלי בישוב יש מסורת סוכות שבה הילדים עוברים מסוכה לסוכה, שרירם שיר ומקבלים ממתקים. ככה שאני הייתי מאוד מוכרת עם תחושת המצוד אחריי הממתקים שעוברת על דיפר ומייבל בייחוד ה"ממתקים לוזרים" שהם כמובן אצלי בחיים- שרשראות סוכריות, במבה אדומה וצימוקים. פרק מצחיק מלה ברפרנסים מעולים.

2.
שם: The Time Traveler's Pig
מס' פרק: 9, עונה 1
תאריך הקרנה: 24 באוגוסט, 2012

בעיניי זה פרק ששווה לבקר מחדש אחריי שהסדרה נגמרת. המעברים בזמן נותנים הזכרות באירועי עבר בסדרה, וגם בכאלה שלא באמת התרחשו בסדרה אבל נזהה ישר אם ראינו הכול. וכמובן שאנחנו זוכים לשמוע את קולו הערב של ג'סטין רוילאנד בפעם הראשונה בסדרה. המדובב של למון גראב והיוצר שלי ריק ומורטי ואחד מהמדובבים האהובים עליי בפלנטה. פרק מצוין לאוהבות פרדוקסים וחזירים.
tumblr_mlyp4csYys1sp6pkao1_400

3.
שם: Double Dipper
מס' פרק: 7, עונה 1
תאריך הקרנה: 10 באוגוסט, 2012

דיפר הוא דמות מעולה. עכשיו דמינו שיש שבעה כמוהו. עכשיו דמיינו שכולם יוצרים תוכנית ארוכה ומופרכת פי מליון כי יש פי שבע ממנו. כן, פרק מעולה מצחיק ואפילו מרגש. בתור מישהי שמזדהה עם דיפר ברמות קשות. אני מבקשת מכם לצפות בפרק כדי שיהיה לכם מושג איך אני מתפקד באירועים חברתיים בלי אלכוהול.

4.
שם: The Deep End
מס' פרק: 15, עונה 1
תאריך הקרנה: 15 במרץ 2013

הפרק עם הבדיחות הכי מוצלחות בעיניי. אני חושבת שמכל פרק אני יוצאת עם ציטוטים אבל האחד הזה היה מאוד בר הזדהות ומאוד כיף. פרק לאוהביי מייבל אבל גם לאוהבי סטן. שדי גנב את הפרק בשבילי. tumblr_inline_mp46b9mfkg1qz4rgp

5.
שם: Fight Fighters
מס' פרק: 10, עונה 1
תאריך הקרנה: 14 בספטמבר 2012

בין הפרקים הראשונים של גראבטי פולז שראיתי. ואחריי שראיתי אותו הבנתי שאני חייבת לראות את כל הסדרה. פרק עם אנימציה מדהימה בדיחות מעולות ורפרנסים שגרמו לי להתגעגע ממש להכל כל הזמן. אני חושבת שזה בין הפרקים הכי אהובים עליי מסדרות מצוירות של השנים האחרונות נקודה. והוא שווה צפייה מחדש.
tumblr_maqsrpzP6B1r7nr2ao1_500

6.
שם: The Golf War
מס' פרק: 3, עונה 2
תאריך הקרנה: 11 באוגוסט 2014

בחיים לא שיחקתי מיני גולף. או גולף בכלל. הכי קרוב לגולף שעשיתי היה שהיינו צריכים להנפיש חבטת גולף כחלק משיעורי הבית שלי באנימציה. ועדיין בחרתי את הפרק הזה לו בשביל הבדיחה האחת על הנרי. מי שראה כבר יודע מה זה. אני חושבת שבכיתי מצחוק כמה דקות רצוף ולו בשביל הבדיחה האחד הזו- הפרק הזה נכנס לעשרת הגדולים.

7.
שם: Little Gift Shop of Horrors
מס' פרק: 6, עונה 2
תאריך הקרנה: 4 באוקטובר 2014

אני בדרך כלל לא אוהבת פרקים שמחוברים מסיפורים קצרים. אבל לאחד הזה הייתה גישה מצוינת. כמו כן הם שיחקו על נקודה רגישה בחיי- סיפור קצר על סטופ מואשן. שזו טכניקת האנימציה שאני מתמחה בה ואוהבת יותר מהכול. אז כן- סיפור שלם מלא בבדיחות פנימיות על אנימטורים ואנימצית סטופ לא רעה? לגמריי שווה ביקור מחדש.

8.
שם: A Tale of Two Stans
מס' פרק: 12, עונה 2
תאריך הקרנה: 13 ביולי 2015

פרק מעולה מכל בחינה. אנחנו מגלות המון מהמסתורין של הסדרה. אבל לא הכול, מספיק כדי שנרצה לחזור. יש לי גם נקודה רכה לפלאשבאקים שנעשים נכון. והם נעשו מאה אחוז נכון בפרק הזה.

9.
שם: The Last Mabelcorn
מס' פרק: 15, עונה 2
תאריך הקרנה: 7 בספטמבר 2015

חיכיתי שתי עונות שלמות כדי לראות את הטייק של גראבטי פולז על חדי קרן. ואני חייבת להגיד שלא התאכזבי. פרק מעולה עם סכמת צבעים מעולה, אם אפשר להוסיף ועם בדיחות מאוד מוצלחות. tumblr_nx7k2rZSsv1us2kmdo1_500

10.
שם: Weirdmageddon 2: Escape From Reality
מס' פרק: 19 עונה 2
תאריך הקרנה: 23 בנובמבר 2015

אני יכולה להגיד בקלות- הפרק עם האנימציה הכי טובה. אפשר לראות את העבודה הקשה של האנימטורים, אנשי הארט הכותבים- כולם. פשוט פרק מושקע ברמות שנותן יד חופשיות ליצירתיות מכל כיוון. שוב גם בפרק הזה יש פלאשבקים ושוב, הם מצויינים. הרגשתי שמכל פינה בפריים מתפרצת יצירתיות חדשה או בדיחה מאוד מוצלחת או רעיון מאוד חכם. זה בלי ספק הפרק האהוב עליי של גראבטי פולז.

יש לכן פרק אהוב? חושבות שפספסתי מישהו? אתן מוזמנות להגיב ואני מבטיחה לא להתעלם מכן.
Capture5

Comments

comments

שירה סלימי