כל החדשות מקומיק-קון בפוסט אחד

אנחנו חיים בעידן של מדיה-מהירה שבו מידע מתקיף אותנו מכל כיוון -קשה לעקוב אחרי כל פיסת חדשות תרבות, בוודאי שמדובר באירוע רב נפגעים משתתפים כמו קומיק-קון. אף אדם שפוי לא יכול לסכם את כל מה שקרה בפוסט אחד – ולכן מזל שלכתבנו בסאן דייגו יש תעודת שחרור משלוותה

1. DC הכריזו על ליין שלם של סרטים מעכשיו ועד השנה 2525 – יהיו סרטים נוספים של וונדר וומן (2019), באטמן (2020), סופרמן (2021), ליגת הצדק (2020) וסרטים ראשונים לדמויות כמו שהאזאם (2021), גרין לנטרנן (2022), מטמורפו (2023), באטגירל (2020), לגו באטגירל (2021), פליימוביל באטמן (2022), לגו באטמן מול פליימוביל סופרמן (2025) והוקמן (לא  אכפת לא ידוע)

 

2. בניגוד לשמועות המרושעות שהפיצו מבקרים שנמצאים בכיס של מרוול בן אפלק ישאר בתפקיד הבאטמן – הודעה שהוא אישר בשידור וידאו ישיר מהטריילר שלו ממנו הוא יצא מכוסה בזקן של חודש, מסריח מבירה וחלב חמוץ ובעיניו חור שחור שממנו שום אור לא יברח.

 

3. דן דידיו ניסה להכריז על כך שיהיה סרט לפלאש-פוינט כאשר בארי אלן (לא השחקן שמשחק אותו, הדמות הבדיונית בארי אלן) הגיח אל הבמה מחור בזמן-חלל וצעק "עצור, אתה תשמיד את כולנו!" לפני שהתפוררה לאטומים בודדים.

 

4. הוכרז סרט לפלאש-פוינט

 

5. השחקן דויין "דה רוק" ג'ונסון הודיע שהוא לא ישחק את דמות הקומיקס הסמל רוק ובכך גרם אכזבה אינסופית לכובי שנינויות בטוויטר. דיווח מיוחד מוסר שכותב הקומיקס משחקי המילים קירון גילן נמצא מת בחדרו עם ורידי כף היד פתוחים וכתובת מכסה את הקיר "זה לא שווה את זה."

 

5. מרוול חשפו את הטריילרים לסרט ת'ור: רגנהרוק שמרגיע את הצופים בכך שהזכיר להם ששנות השמונים זה דבר שהתקיים.

 

6. נטפליקס חשפו את הטריילר לעונה השניה של Stranger Things (שלא נקראה Strangest Things כי אין צדק בעולם הזה) שהרגיעה את הצופים בכך שהזכירה להם ששנות השמונים זה דבר שהתקיים.

 

7. נחשף הטריילר לסרטו החדש של סטיבן שפילברג, Ready Player One, שהרגיע את הצופים בכך שהזכיר להם ששנות השמונים זה דבר שהתקיים.

 

8. סטיבן קינג הכריז על העלילה לספרו החדש שכבר נמכר כסדרת טלוויזיה ודגני בוקר לילדים: וירוס חדש תוקף את התודעה האנושית וגורם לכלום לשכוח ששנות השמונים זה עשור שהתקיים.

 

9. מרוול הכריזו שהסרט של קפון מרוול יתרחש בשנות התשעים…. של המאה התשע עשרה. "קרול לא תפתח כוחות על, תלחם ברשע, או אפילו תצא יותר מידי מהבית," אמר אחראי הסרטים של מרוול קווין פייג'י בעודו מגלגל ערמת שטרות של מאות דולרים לצורת סיגאר ומצית אותם עם המצית עשוי מזהב טהור מצופה יהלומים שלו "כל הסרט יהיה טיזינג ארוך ואולי בסוף נראה אותה מרחפת שני סנטימטר מעל הרצפה…. או אולי לא"

כשהעירו לו שזה בוודאי לא מה שהצופים רוצים לראות פייג'י תפס את הכתב שלנו והחל להטביע את ראשו בשירותים "אנחנו היקום הקולנועי של מרוול מאת'רפאקר!" הוא החל לגלגל דפי אמנות מקוריים של ג'ק קירבי לצורת סיגר חדש "אנחנו יכולים לעשות מה שבא לנו ואתם עדיין תבואו. הסרט שלנו אחרי זה יהיה מבוסס על פינג פונג פאקינג פום ועדיין נרוויח חצי מיליארד!"

 

10. יש טריילר לנוקמים: מלחמת הנצח אבל אתם לא יכולים לראות אותו.

 

11. בניסיון לכנס לשוק התחרותי למדי של יקומי קולנוע מבוססי קומיקס בית ההוצאה Zenescope הודיע על יקום סינמטי משלו – וכצעד שיווקי כל כרטיס יגיע עם כרטיס לסרט שרץ באותו זמן אחר שיאפשר לך לטעון שבכלל לא נכנסת לסרטים שלהם ובכך להציל את מעט הכבוד שעוד נשאר לך

אלו הכריכות הכי בטוחות-לעבודה שלהם שאנחנו יכולים למצוא.

 

12. בית ההוצאה מבוסס האימה Avatar Press הודיע גם כן על יקום סינמטי עפ"י מגוון היצירות שלהם ובכנות אין שום דבר בקטלוג של החברה שאנחנו מרגישים בנוח לשים בבלוג שעשוי להקרא, יום אחד, ע"י חובבי קומיקס בני פחות משבעים ושש.

אז הנה במקום תמונה של כלבלב חמוד

 

13. אלן "המאגוס" מור הודיע על פרישה מעולם הקומיקס שתושלם לאחר יציאת הכרך הרביעי בסדרת League of Extraordinary Gentlemen

אין להתבלבל בין הפרישה הזו של אלן מור לפרישה הקודמת שהתרחשה מיד אחרי יצאת הסדרה הקודמת שלו Providence, או הפרישה שלפניה שהוכרזה עם יציאת ספר הפרוזה שלו Jerusalem או הפרישה קצת לפני זה כחלק מההופעת האיחוד האחרונה עם כוורת.

 

14. לאור הפרישה של מור ערוץ הטלוויזיה TLC הכריז על סדרה בשם Comics' Next Top Beard במהלכה יוצרי קומיקס כמו מאט קינדט, ג'ייסון אהרון ואחרים שאין לי כוח לחפש תמונות שלהם יתחרו על הזכות להיות האיש הזקן המריר שיורק על המדיום מהיציע

 

15. בפיסת חדשות אמיתית לגמרי האמן האלטרנטיבי אד פיסקור (Hip Hop Family Tree, American Splendor) יעבוד עם מרוול קומיקס על סדרה בשם X-Men: Grand Design שתסכם את 280 הגליונות הראשונים של קבוצת המוטנטים (מסטן לי דרך רוי תומאס ועד לכריס קלרמונט) לסיפור בודד

 

16. בניסיון נואש להישאר רלוונטיים בעולם שבו הוצאות עצמאיות מציעות ליוצרים חוזים שנותנים להם אחוז מהרווחים במקום תולעי גומי האימפרינט Vertigo הכריז על שורה של קרוסאוברים בין הסדרות הקלאסיות שלהם לסדרות של DC.

הליין-אפ יכלול את:

Young Sandman and the Legion of Superheroes

Preacher: Year One

Invisibles vs JLA

TransMetropolisTan

WE4

כאשר נשאלו האם הסדרות יכללו את צוות היוצרים המקורי העורכים של וורטיגו ענו "אולי… אנחנו מוכנים להציע לא רק תולעי גומי אלא גם את הממתקים המסוכרים האלו בצורת בננה, גארת' אניס אוהב אותן!"

 

17. פרנק מילר יכתוב סיפור מקור מחודש של סופרמן עם אמנות של ג'ון רומטיה ג'וניר.

תזכורת: בפעם הארונה שפרנק מילר כתב סיפור טוב הדברים הבאים עוד לא התקיימו: היקום הסינמטי של מרוול, צפיות בינג', גוגל, יוטיוב, פייסבוק, אינטרנט מהיר, מחשבים אישיים, חשמל, הולה-הופים, הגלגל, אש, חיים רב תאיים….. עבר הרבה זמן, זה מה שאני מנסה להגיד.

 

18. כתב עלילון התמוטט בשירותים אחרי שלקח קוקטייל של סמים ממריצים בנסיון לסכם את כל קומיק קון סאן דייגו על אפס שנות שינה והוכרז מת לפני שהספיק לסיים את הכתב

Comments

comments

תום שפירא on Facebook
תום שפירא
אני כאן כדי לבקר קומיקס וללעוס מסטיק. ונגמר לי המסטיק.